Serwis

Wraz z wejściem w życie Ustawa z dnia 15 maja 2015 roku o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych serwis klimatyzacji w niektórych przypadkach staje się obowiązkowy. Tyczy się to wszystkich urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych posiadających napełnienie czynnikiem chłodniczym min. 5 ton CO2.

Nasza firma prowadzi profesjonalny oraz rzetelny serwis klimatyzacji przez certyfikowany personel. Wystawiamy dokument stwierdzający przprowadzenie serwisu dla sanepidu.

Dlaczego warto zainwestować w regularny serwis? Ze wglądu na dwa ważne aspekty:

Pierwszym i najważniejszym jest zdrowie! Dzięki regularnym czyszczeniu pozbywamy się z naszego otoczenia grzybów, bakterii i pleśni. Wszak należy pamiętać iż klimatyzator jest urządzeniem które ma za zadaniem ochładzać powietrze a podczas tego procesu jest wytwarzana bardzo duża ilość wilgoci (skroplin) która sprzyja rozwojowi w/w mikroorganizmów. Prócz tego należy również pamiętać o alergikach którzy są bardziej narażeni na wszelkiego rodzaju kurz i pyłki, ponieważ długo nieczyszczony klimatyzator na łopatkach potrafi ich bardzo dużo zgromadzić.

Drugim aspektem są finanse, jak każde urządzenie mechaniczne, klimatyzacja również może ulec awarii. Wielu z takich awarii można zapobiec, poniważ zamawiając serwis czyszczenia nasz fachowiec również sprawdzi kondycję klimatyzatora i poinformuję o ewentualnym dodatowym serwisie i kosztach przed przystąpieniem do prac. Nasza firma kładzie duży nacisk na regularne przeglądy instalacji klimatyzacyjnch które mają na celu zapobieganie awariom co w przypadku firm z dużą ilością jednostek może się wiązać z wysokimi stratami oraz pozwalają zachować warunki gwarancji urządzenia.

serwis-klimatyzacji-brud
serwis-klimatyzacji