Serwis klimatyzacji w Poznaniu

Nasza firma prowadzi profesjonalny oraz rzetelny serwis klimatyzacji przez certyfikowany personel. Wystawiamy dokument stwierdzający przprowadzenie serwisu dla sanepidu.

Wraz z wejściem w życie Ustawy z dnia 15 maja 2015 roku o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych serwis klimatyzacji w niektórych przypadkach staje się obowiązkowy. Tyczy się to wszystkich urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych posiadających napełnienie czynnikiem chłodniczym min. 5 ton CO2.

Nasza firma oferuje profesjonalny oraz rzetelny serwis klimatyzacji domowej, a także firmowej w Poznaniu. Wszystkie prace serwisowe, takie jak czyszczenie, naprawa, napełnianie ozonowanie czy odgrzybianie klimatyzacji są wykonywane przez certyfikowany personel. Ponadto po wizycie i zakończeniu prac wystawiamy dokument stwierdzający przeprowadzenie serwisu dla sanepidu.

Dlaczego warto zainwestować w regularny serwis?

Dlaczego inwestycja w regularny serwis klimatyzacji jest tak ważna? Warto zwrócić uwagę na 2 aspekty. Pierwszym i najważniejszym jest zdrowie! Dzięki regularnemu czyszczeniu klimatyzacji pozbywamy się z naszego otoczenia grzybów, bakterii i pleśni. Należy bowiem pamiętać, iż klimatyzator jest urządzeniem, które ma za zadanie ochładzać powietrze, a podczas tego procesu jest wytwarzana bardzo duża ilość wilgoci (skroplin), która sprzyja rozwojowi ww. mikroorganizmów. Prócz tego należy również pamiętać o alergikach, którzy są bardziej narażeni na wszelkiego rodzaju kurz i pyłki, ponieważ długo nieczyszczony klimatyzator na łopatkach potrafi ich bardzo dużo zgromadzić. Jeśli więc chcesz uniknąć zagrożenia dla swojego zdrowia, skontaktuj się z nami i zamów serwis z dokładnym czyszczeniem klimatyzacji na terenie Poznania.

Drugim aspektem są finanse. Jak każde urządzenie mechaniczne, klimatyzacja również może ulec awarii. Wielu takim awariom można zapobiec, inwestując w regularny serwis klimatyzacji. Zamawiając usługę czyszczenia w ramach serwisu klimatyzacji, masz pewność, że fachowiec reprezentujący naszą firmę dokładnie sprawdzi ją również pod kątem technicznym i poinformuje Cię o ewentualnej konieczności wykonania dodatkowych prac serwisowych, a także ich kosztach jeszcze przed przystąpieniem do prac.

Kładziemy duży nacisk na regularne przeglądy instalacji klimatyzacyjnych i zachęcamy do nich naszych klientów. Oferowany przez nas serwis klimatyzacji w Poznaniu ma na celu zapobieganie awariom, co w przypadku firm z dużą ilością jednostek może się wiązać z wysokimi stratami. Dodatkowo systematyczne serwisowanie instalacji zakładające czyszczenie, naprawę czy odgrzybianie klimatyzacji w naszym wykonaniu pozwala zachować warunki gwarancji urządzenia.

Szeroka oferta naszego serwisu klimatyzacji w Poznaniu

Zamówienie serwisu klimatyzacji w Poznaniu w naszej firmie jest więc skuteczną metodą na redukcje potencjalnych kosztów związanych z uszkodzeniem instalacji. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu wizyty naszych fachowców. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z serwisem: dokładne czyszczenie klimatyzacji, napełnianie urządzenia, odgrzybianie i ozonowanie instalacji, a w razie potrzeby naprawa uszkodzonych elementów! Wszystko to w atrakcyjnych cenach dostępnych w zakładce “cenniki”. Każda usługa świadczona w ramach działań naszego serwisu klimatyzacji w Poznaniu przedłuża żywotność Twojej instalacji. Dla przykładu oferowane przez nas napełnianie klimatyzacji Poznań gwarantuje optymalne działanie urządzenia przez dłuższy czas, co przekłada się na niższe rachunki za energię i prawidłową pracę sprzętu. Podobnie działa czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji Poznań, które pozwoli Ci zapobiec kosztownym naprawom w przyszłości. Dbając o swoją instalację, dbasz o zdrowie i komfort – swoje oraz reszty domowników, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej i zapewnienia sobie spokoju oraz oszczędności na długie lata.

Osoby, które nie posiadają jeszcze klimatyzacji w swoim domu bądź firmie i są zainteresowane taką inwestycją, odsyłamy do zapoznania się z pozostałymi szczegółami naszej oferty. Zajmujemy się profesjonalną instalacją klimatyzacji w Poznaniu i okolicach. Zapraszamy do współpracy!